Prof. Dr. Shezai Rrokaj
 
Institucioni: Rektorati i Universitetit të Tiranës
 
Pozicioni i punës: Zv/ Rektor per anen Shkencore
dhe Marredheniet me Jashte UT
 
Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
 
Tel: + 355 42 2250 166
Fax:+ 355 22 23 981

ABONOHUNI

Sigurohuni që nuk do humbisni asnjë event nga UNITIR duke u abonuar në letërnjoftimin tonë.

Na Kontaktoni

Për çdo informacion ose pyetje, na kontaktoni:

Na ndiqni

Ne jemi edhe në Facebook. Na ndiqni dhe mbetemi ne kontakt.

ADRESA

Rektorati,

Sheshi "Nënë Tereza" 

Kutia Postare Nr. 183

Tiranë, Shqipëri

Kreu