Lajmërime

Universiteti Complutense i Madrid (UCM), ofron 101-pozicione Post Doktorature

Në kuadër të Marie Sklodowska Curie Individual Fellowship Actions, të Programin Horizon 2020 (MSCA-IF), Universiteti Complutense i Madrid (UCM), ofron 101-pozicione Post Doktorature.

Linku i mëposhtëm jep një informacion më të detajuar rreth këtij programi:

Në këtë link do të keni mundësi të gjeni tabelat e ndara sipas fakulteteve, fushave dhe grupeve të kërkimit.

Në grupet e kërkimit, do të gjeni edhe kontaktin ku mund të shfaqni interesin tuaj për të aplikuar për Post-Doktoraturw, IF -MSCA 2017.

Universiteti i Tiranës është në procesin e Akreditimit Institucional nga Agjensia Britanike e Sigurimit të Cilësisë (QAA).

Në këtë kuadër, në datat 19,20 dhe 21 Prill 2017, do të zhvillohet vizita e vlerësuesve të jashtëm të QAA në Universitetin e Tiranës.

Lutemi, bashkëngjitur do të gjeni Agjendën e Takimit.

Për Krijimin e Grupit të Punës për Strategjinë e Zhvillimit të Burimeve Njerëzore

Klikoni këtu për të shkarkuar materialin

FTESE per OFERTE Blerje pajisje elektronike -Re@WBC

Të gjithë Operatorët Ekonomik të interesuar të klikojnë këtu