You are here: Home

Miresevini ne UT

Ndihmese per hyrje ne e-mail

Hap pas hapi si duhet të hyni në postën tuaj elektronike.

 

1.    Kliko mbi ikonën e zarfit   
 


2.    Në tabelën që del, plotësoni:
Username: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
Password: fjalëkalimi që iu është dhënë nga sekretaritë

 


3.    Pasi të hyni në postën tuaj elektronike, ndërfaqja eshte OWA, “Outlook Web Access”. Identike me ate te Microsoft Outlook.


 

4.    Për të ndryshuar passwordin (fjalëkalimin), duhet të klikoni tek linku në të djathtë lart : Options

Dhe në faqen e opsioneve klikoni  Change your password

 


 

 


Artikujt me te pare

Artikuj te fundit

Kontakto me ne

Rektorati i Universitetit të Tiranës .....

  • Adresa: Sheshi "Nënë Tereza" Tirana, Albania
  • Kutia Postare Nr 183
  • Tel: 355 4 222840
  • Fax: + 355 4 2223981
  • Email: info@unitir.edu.al
  • Website: www.unitir.edu.al
  • Skype user: infounitir
  • Working Time from Monday to Friday 8:30 AM - 16:30
elektronik sigara elektronik sigarakiz oyunlaribahce citisearch porn tube evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat film izle film izle film izle film izle film izle porntube youjizzpornhub cati cikis merdivenleri makaslı çatı merdivenleri cati pencereleri taş duvar kaplamaları patlatma taş duvar kaplamalarıPorno