Zv/ Rektorët

 
 
Prof. Assoc. Dr. Ervin Demo
 
Institucioni: Rektorati i Universitetit të Tiranës
 
Pozicioni i punës: Zv/ Rektor per anen Shkencore
dhe Marredheniet me Jashte UT
 
 
Tel: + 355 42 2250 166
Fax:+ 355 22 23 981

 

 

Prof. Dr. Edmond Rapti

Institucioni: Rektorati i Universitetit të Tiranës

Pozicioni i punës: Zv/ Rektor

Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Tel: +355 4 2222547

Fax: +355 22 23 981


ABONOHUNI

Sigurohuni që nuk do humbisni asnjë event nga UNITIR duke u abonuar në letërnjoftimin tonë.

Na Kontaktoni

Për çdo informacion ose pyetje, na kontaktoni:

Na ndiqni

Ne jemi edhe në Facebook. Na ndiqni dhe mbetemi ne kontakt.
Kreu Rreth nesh Organizimi Zv/ Rektorët