You are here: Home

Miresevini ne UT

Konfirmimi i Marrveshjes së Bashkëpunimit

Universiteti i Piemontes Lindore ka kënaqësinë t'iu informojë që senati Akademik i këtij Universiteti aprovoi marrëveshjen e bashkëpunimit midis  universiteteve tona në mbledhjen e 9 Marsit 2009. Ne e konsiderojmë këtë marrëveshje si një hap shumë të rëndësishëm në bashkëpunimin dhe zhvillimin shkencor e kulturor midis universiteteve tona.
Sinqerisht i juaji
 
Rektori
Paolo Garbanino
 


Artikujt me te pare

Artikuj te fundit

Kontakto me ne

Rektorati i Universitetit të Tiranës .....

  • Adresa: Sheshi "Nënë Tereza" Tirana, Albania
  • Kutia Postare Nr 183
  • Tel: 355 4 222840
  • Fax: + 355 4 2223981
  • Email: info@unitir.edu.al
  • Website: www.unitir.edu.al
  • Skype user: infounitir
  • Working Time from Monday to Friday 8:30 AM - 16:30
elektronik sigara elektronik sigarakiz oyunlaribahce citisearch porn tube evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat film izle film izle film izle film izle film izle porntube youjizzpornhub cati cikis merdivenleri makaslı çatı merdivenleri cati pencereleri taş duvar kaplamaları patlatma taş duvar kaplamalarıPorno