You are here: Home Rektorati Drejtoritë Drejtoria e Komunikimit Sektori i Marredhenieve me Publikun

Miresevini ne UT

Sektori e Marredhenieve me publikun

Ervin Demo
Drejtor
e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 
Ardit Bido

Specialist
e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it


Kontakto
drejtoria: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Tel/Fax: +355-4-22-50-166

 

 

 

Portali Universitar

Lajme


E-mail

Kliko per te hyre tek posta juaj personale. Nese keni probleme me hyrjen ne posten elektronike kliko ketu...

Legjislacioni

Romeral Arkiva e Ligjeve, Akteve Nënligjore, VKM dhe Udhëzimeve

Doktoratura ne UT

E-LEARNING


Artikujt me te pare

Artikuj te fundit

Kontakto me ne

Rektorati i Universitetit të Tiranës .....

  • Adresa: Sheshi "Nënë Tereza" Tirana, Albania
  • Kutia Postare Nr 183
  • Tel: 355 4 222840
  • Fax: + 355 4 2223981
  • Email: info@unitir.edu.al
  • Website: www.unitir.edu.al
  • Skype user: infounitir
  • Working Time from Monday to Friday 8:30 AM - 16:30
elektronik sigara elektronik sigarakiz oyunlaribahce citisearch porn tube evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat film izle film izle film izle film izle film izle porntube youjizzpornhub cati cikis merdivenleri makaslı çatı merdivenleri cati pencereleri taş duvar kaplamaları patlatma taş duvar kaplamalarıPorno