All Events

There are 150 events in the calendar - Page 1 / 19
17
Tet
2019
17/10/2019 00:00
Canada, Canada
  Me ftesë të Presidentit të Observatorit të Magna Charta, Prof. Sijbolt Noorda, Rektori i Universitetit të Tiranës, Prof. Dr. Mynyr Koni, mori pjesë në konferencën shkencore dy [...]
19
Qer
2019
19/06/2019
Rektori i Universitetit të Tiranës, Prof. Dr. Mynyr Koni, zhvilloi ditën e mërkurë, datë 19 qershor 2019, një vizitë në Universitetin e Torinos në Itali, me ftesë të Rektorit të këtij [...]
10
Qer
2019
10/06/2019 00:00
Rektori i Universitetit të Tiranës Prof. Dr. Mynyr Koni  zhvilloi ditën e hënë datë 10 qershor 2019 një vizitë zyrtare në Universitetin e Studimeve të Tuscia-s në Itali. Gjatë kësaj [...]
15
Maj
2019
15/05/2019 00:00
Tiranë, Shqipëri
Sot më datë 15 maj 2019, Rektori i Universitetit të Tiranës, Prof. Dr. Mynyr Koni priti në një vizitë zyrtare profesorSot më datë 15 maj 2019, Rektori i Universitetit të Tiranës, Prof. Dr. [...]
07
Maj
2019
07/05/2019 11:00
Tirana, Shqipëri
Në kuadër të Javës së Europës, sot më datë 7 maj 2019 në Sallën e Senatit Akademik, Universiteti i Tiranës në bashkëpunim me Ministrinë për Europën dhe Punët e Jashtme si dhe me [...]
27
Shk
2019
27/02/2019 00:00
  Më datë 27 shkurt 2019 në Fakultetin e Historisë dhe Filologjisë, Universiteti i Tiranës, u mbajt takimi në kuadër të Projektit Erasmus Jean Monnet për prezantimin e modulit [...]
21
Sht
2018
21/09/2018 00:00
Beijing, China
Rektori i UT Vizitë Zyrtare në Pekin, Mbështetje për Studentët në të Dyja Vendet Pekin 21.09.2018 – Rektori i Universitetit të Tiranës Prof. Dr. Mynyr Koni zhvilloi një vizitë zyrtare në [...]
06
Sht
2018
06/09/2018 00:00
Tirana, Albania
Ditën e enjte më datë 6 Shtator, pranë ambjenteve të Fakultetit të Gjuhëve të Huaja u zhvillua ceremonia e hapjes së Universitetit Veror në bashkëpunim me Universitetin e Bochum, Gjermani. Në [...]

Powered by iCagenda

ABONOHUNI

Sigurohuni që nuk do humbisni asnjë event nga UNITIR duke u abonuar në letërnjoftimin tonë.

Na Kontaktoni

Për çdo informacion ose pyetje, na kontaktoni:

Na ndiqni

Ne jemi edhe në Facebook. Na ndiqni dhe mbetemi ne kontakt.

ADRESA

Rektorati,

Sheshi "Nënë Tereza" 

Kutia Postare Nr. 183

Tiranë, Shqipëri

Kreu Evente